1. Haberler
  2. Gündem
  3. Depremzede kardeşlerimizi sahipsiz bırakmayacağız

Depremzede kardeşlerimizi sahipsiz bırakmayacağız

Depremzede kardeşlerimizi sahipsiz bırakmayacağız
Depremzede kardeşlerimizi sahipsiz bırakmayacağız

Depremzede kardeşlerimizi sahipsiz bırakmayacağız

Depremzede kardeşlerimizi sahipsiz bırakmayacağız. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda devlet ve millet dayanışmasıyla yaraların sarılacağını belirtti ve “Depremzede kardeşlerimizi sahipsiz bırakmayacak, yanlarında olmayı sürdüreceğiz.” dedi.

Tuzla Gazetesi Son dakika haberi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Recep Tayyip Erdoğan, depremzedelerin yanlarında olmayı sürdüreceklerini ifade ederek “Devlet-millet dayanışmasıyla inşallah yaralarımızı hep birlikte saracağız. Depremzede kardeşlerimizi sahipsiz bırakmayacak.” dedi.

MUHALEFETE TEPKİ

Öte yandan Erdoğan, paylaşımında “Meclis seçiminin Cumhur İttifakı’nın zaferiyle sonuçlanması, Cumhurbaşkanı seçiminde de açık ara bir farkın ortaya çıkması; CHP Genel Başkanı’nın ve yönetiminin dengesini iyice bozdu.” ifadelerini de kullandı.

Erdoğan’ın paylaşımı şöyle: Meclis seçiminin Cumhur İttifakı’nın zaferiyle sonuçlanması, Cumhurbaşkanı seçiminde de açık ara bir farkın ortaya çıkması; CHP Genel Başkanı’nın ve yönetiminin dengesini iyice bozdu. 14 Mayıs gecesi, sonuçları bildikleri halde televizyon ekranlarında sahneledikleri “kazandık” tiyatrosunu hep birlikte takip ettik. Sandığın rengi belli oldukça yalanları ortaya çıktı. Buna rağmen, ne bilerek yanlış yönlendirdikleri seçmenlerinden ne de kamuoyundan çıkıp özür dahi dilemediler. Aynı zihniyetin şimdi de oyunu alamadıkları vatandaşlarımıza yönelik; bırakınız siyaseti, insani değerlerle bağdaşmayan saldırılarına şahit oluyoruz.

Bu çevreler, deprem bölgesine gönderdikleri yardımları kesmekten otellerdeki depremzedeleri kapı dışarı etmeye kadar her türlü vicdansızlığı sergiliyorlar. Sosyal medyada yürütülen çirkin kampanyaları saymıyorum bile… Biliyorum, yakınlarını kaybeden yüreği yaralı afetzedelerimiz yaşananlardan çok rahatsız oluyor. Bu pervasızlıklardan, hangi partiye oy verirse versin 85 milyonun tamamı üzüntü duyuyor. Kimse endişelenmesin, bu kötülük furyası karşısında hiçbir vatandaşımız umutsuzluğa kapılmasın. Milletimizin ve insanlığın ortak vicdanını yere düşürmemek, bizim asli görevimizdir. Devlet-millet dayanışmasıyla inşallah yaralarımızı hep birlikte saracağız.

Tuzla Haberleri

Depremzede kardeşlerimizi sahipsiz bırakmayacağız
Yorum Yap
Bizi Takip Edin