1. Haberler
  2. Gündem
  3. İstanbul’da Bilezikleri için yaşlı komşusunu öldürdü!

İstanbul’da Bilezikleri için yaşlı komşusunu öldürdü!

featured

İstanbul’da Bilezikleri için yaşlı komşusunu öldürdü!

Bilezikleri için yaşlı komşusunu öldürdü! Yargılanmasına başlandı #istanbul
İstanbul’da Bilezikleri için yaşlı komşusunu öldürdü! İstanbul Bağcılar’da bileziklerini almak için komşusu yaşlı kadını boğarak ve yakarak öldürdüğü iddia edilen sanığın “kasten öldürme” ve “gece vakti konutta yağma” suçlarından yargılanmasına başlandı.

Bakırköy 16. Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki duruşmaya, tutuklu sanık Gözde Aytar ile maktul Gül cemal Coşar’ın ailesi katıldı. Tarafların avukatları da duruşmada hazır bulundu.

Savunmasını yapan sanık Aytar, suçlamaları reddederek, 2002’den beri olayın gerçekleştiği binada yaşadığını, maktulle hiçbir problemi olmadığını söyledi.

Olay günü ailesiyle evinde olduğunu ve ders çalıştığını anlatan sanık Aytar, bağırışlar duyunca kavga çıktığını düşünerek ailesiyle maktulün dairesinin bulunduğu kata gittiğini anlattı.

Daha sonra polislerin evine geldiğini belirten Aytar, “Polislere saat 15.00’de ekmek almaya gittiğimi sonra da eve geldiğimi söyledim. Bu suçu ben işlemedim. Haberlerde ve gazetelerde psikolojik sorunlarım olduğu söylendi ama ilaç lık bir şeyimin olmadığını söyledi doktorlar. Psikolojik bir sorunum yok, beraatımı isterim. Ben maktulü öldürmedim, altınlarını da almadım.” ifadelerini kullandı.

Mahkeme Başkanı, dosyaya gelen belgelerde, sanığın olay yerinde parmak izinin çıkmadığını belirtti.

 

Kaynak

İstanbul’da Bilezikleri için yaşlı komşusunu öldürdü!

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin