Tuzla Kasap Tavsiye

Tuzla Kasap Tavsiye yorumları
Tuzla Kasap Tavsiye en iyi

Tuzla Kasap Tavsiye

Tuzla Kasap Tavsiye’ si. Öncelikle  biraz Tuzla’dan bahsedelim. Tuzla 1400 tarihinde Osmanlı topraklarına Yıldırım Bayezid tarafından katılmıştır. 1980’lerin sonlarına kadar balıkçılık ve çiftçilik yapılan bir kasaba olan Tuzla’da tarihlerin ilerlemesi ile birlikte tarım ile çiftçilik önemini yitirip, yerini bir sanayi merkezine bırakmıştır. İstanbul’un en doğusunda yer alan Tuzla ilçesi, Anadolu Yakası’nda Marmara Denizi’nin kıyılarında bulunmaktadır. Eşsiz deniz manzarası ve gezilip görülmesi gereken İdris Güllüce Kütüphanesi, Şelale Eğitim Parkı, Holografik Hayvanat Bahçesi ve Tuzla Sahil gibi yerleri ile her yıl hem yerli turistlere hem de birçok yabancı turiste ev sahipliği yapmaktadır.

Tuzla Nasıl Bir Yer

Seyahat severlerin acıktıklarında gittikleri ya da gezintilerine kısa bir mola vermek için uğrak noktalarından olan et lokantaları ise et ihtiyaçlarını karşılamak için genel olarak yerelde bulunan kasapları tercih etmekteler. Tuzla’ da ortalama yirmi dörde yakın kasap bulunmakta ve halkın ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Çoğunluk olarak sahile yakın yerlerde konumlanmış olan kasaplar bulunurken aynı zamanda az sayıda da olsa Tuzla ilçesinin orta kesimlerinde de hizmet veren kasaplar bulunmakta. Tuzla Kasap Tavsiyesi için makalemizi okumanızı tavsiye ediyoruz.

Genellikle Tuzla kasap Tavsiye edecek olursak kasaplar; akşam saat dokuz ya da ona kadar faaliyet göstermekteler. Saat on iki gibi geç saatlere kadar açık olan ya da saat sekiz gibi daha erken kapanan kasaplar da bulunmakta. Temiz, güvenilir, kaliteli ürün hizmetinde bulunan ve işini severek, güler yüzlü bir şekilde müşteri memnuniyetini sağlayarak yapan Tuzla kasaplarının çalışma sistemleri de birbirinden ayrılıyor. Bazı kasaplar mağazadan teslim alma şeklinde işlerken bazı kasaplar ise müşterilerine adrese servis hizmeti olanağı sağlıyor. Ayrıca kasapları önceden arayarak siparişlerini veren müşteriler kasaba giderek hiç beklemeden siparişlerini teslim alabiliyorlar.

Tuzla Kasap iletişim

Bazı Tuzla kasapları ek olarak farklı hizmette de bulunuyorlar. Bazı kasaplar ‘Kasap & Izgara’ adı altında müşterilerine hem kasap hizmeti sunarak çiğ et ulaştırıyor hem de istediği eti seçme şansı tanıyarak ya da hazır menülerden oluşan pişmiş et servisi sağlıyorlar ve böylelikle lokantacılık hizmeti de görmüş oluyorlar.

En iyi Tuzla da kasap’ ta bu durumdan memnun olan müşteriler “Çok başarılı, tebrikler! Buraya yakın oturmak büyük şans. İster seçtiğiniz eti pişirip servisini yapıyorlar, isterseniz alıp evinizde kendiniz yapıyorsunuz.” şeklinde beğeni yorumlarında bulunuyorlar. Kasap Tuzla’da ayrıca “Köfte ve karışık ızgara çok lezzetliydi, mezeler de yeterliydi. Teşekkürler.” şeklindeki yorumlardan da anlaşılacağı üzere porsiyonların doyurucu olduğunu ve verilen parayı hak ettiğini görüyoruz. Ama her işletmede olduğu gibi İstanbul Tuzla ilçesindeki bazı kasaplarda da fahiş fiyat uygulanmakta ve müşteriler bunu dile getirmekte. Bu sebeple alışveriş yapmadan önce fiyatlar çevre kasaplara göre karşılaştırılmalı ve ona göre alışveriş yapılmalıdır.

Tuzla Gazetesi

istasyon mahallesi istasyon caddesi no:165/1
Tuzla 34940
Türkiye
Telefon: 05321510813
E-posta: info@tuzlagazetesi.com.tr
Pazartesi9:00 AM - 5:00 PM
Salı9:00 AM - 5:00 PM
Çarşamba9:00 AM - 5:00 PM
Perşembe9:00 AM - 5:00 PM
Cuma9:00 AM - 5:00 PM
Cumartesi9:00 AM - 5:00 PM
Pazar9:00 AM - 5:00 PM

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Tuzla Kasap Tavsiye

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin