1. Haberler
  2. Tuzla'daki İşletmeler
  3. Tuzla Sahil Çay Evleri ve Bahçeleri

Tuzla Sahil Çay Evleri ve Bahçeleri

Tuzla Sahil Çay Evleri ve Bahçeleri tavsiye
Tuzla Sahil Çay Evleri ve Bahçeleri adres

Tuzla Sahil Çay Evleri ve Bahçeleri

Tuzla Sahil Çay Evleri ve Bahçeleri en yakın nerede? Ülkemiz için konuşacak olursak, çay ocağı açmak ülkemizde en basit ve nakit dönüşümü en yüksek işler arasında yerini almıştır. Ayrıca çay ocakları ülkemizde de yoğun bir kullanıma ve tercih edilirliğe sahiptirler.

Özellikle ülkemizde Anadolu’da her köşe başında bir çay ocağı görebilirsiniz ve yine aynı şekilde ülkemizde bir çay ocağı kurmak ve iş potansiyelini artırmak nispeten diğer işlere göre daha kolaydır. Ayrıca güler yüzlü çalışanlar ile de daimi müşteri kazanabilme ihtimaliniz çok yüksektir. Günümüze bakacak olursak artık çay ocakları yerlerini kafelere bırakmışlardır.

Ancak özelliklede, yaklaşık olarak 40 yaş üstü bireyler hala çay ocaklarının o samimi ve sıcak ortamını solumak için çay ocaklarını tercih etmektedirler. Bu sebepten ötürü de çay ocağı açmak isteyen bireyler hedef kitle olarak ve mekan hakkında, diğer ayrıntı ve uğraşlar için hala çay ocaklarını tercih eden yaklaşık 40 yaş üstü bireyleri hedef kitle olarak almalıdırlar.

Tuzla Sahil Çay Evleri ve Bahçeleri İletişim

Çay ocağı kuracağınız konum çok önemlidir. Daha demin bahsettiğimiz hedef kitleye yakın bir yerde işletmenizi açmalısınız. Bu sebeple çay ocağınızı, şehrin eski yerleşim alanlarına, emeklilerin yoğun olarak yaşadığı alanlara, esnafların yoğun bulunduğu alanlara kurabilirsiniz. Ayrıca dükkanların kiraları da diğer önemli bir durumdur.

Çay ocaklarının gelir durumu genellikle stabildir. Bu nedenle yüksek kiralı dükkanlardan uzak durmalısınız. Çay ocağı açmak için de yüksek meblağlara gerek duyulmamakta, düşük sermayeler ile bu işin içerisine girilebilmektedir.

Çay ocağı işletmesi açmak isteyen bireylerin bulunmasına karşın şu an Tuzla ilçesinde farklı bölgelerde çay ocakları bulunmaktadır. Tuzla çay ocaklarının telefon numaraları genellikle internet üzerinde bulunmamakla birlikte, çay ocağı işletmelerinin adresleri internet üzerinde mevcuttur. İşletmelerin adreslerine kolayca erişebilirsiniz.

Tuzla Sahil Çay Evleri ve Bahçeleri adresi

Çay ocaklarında sermayenin büyük bir kısmının harcanmasına sebep olan kısım dekorasyondur. Eğer işletmenizin potansiyelini ve geleceğini yüksek görüyorsanız ve yeterli sermayenizde varsa dekorasyon için daha çok bütçe harcamanız yararınıza olacaktır.

Şu hususu da belirtmekte yarar var; çay ocakları yüksek gelir sağlayan işletmeler arasında değildir. Ancak satılan ürünlerdeki kar marjı hasebiyle elde edilen cironun büyük bir kısmı net olarak elde edilebilmektedir. Çay ocaklarında farklı ürünler de müşterilere sunulabilmektedir. Bu ürünler; kahve, kuşburnu, soğuk içecekler, tost, dondurma, meyve suyu, cips, çikolata, poğaça gibi ürünlerdir.

Tuzla Sahil Çay Evleri ve Bahçeleri ek ürünleri ile müşterilerine hizmet sağlamaktadır. Tuzla çay ocaklarına gitmeden önce internetten açık olup olmadıklarını kontrol etmeniz gerekmektedir. Bu durumun sebebi ise bazı Tuzla çay ocaklarının geçici süre ile kapanmış olmalarıdır.

Tuzla Gazetesi

[wpseo_map max_number=”undefined” width=”400″ height=”300″ zoom=”-1″ map_style=”roadmap” scrollable=”1″ draggable=”1″ show_route=”0″ show_state=”0″ show_phone=”1″ show_phone_2=”1″ show_fax=”1″][wpseo_address show_state=”1″ show_country=”1″ show_phone=”1″ show_phone_2=”1″ show_fax=”1″ show_email=”1″ show_logo=”0″][wpseo_opening_hours show_days=”sunday,monday,tuesday,wednesday,thursday,friday,saturday”]

Tuzla Sahil Çay Evleri ve Bahçeleri

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin