1. Haberler
  2. Gündem
  3. Baki Ersoy’a Bahçeli’den davet

Baki Ersoy’a Bahçeli’den davet

Baki Ersoy'a Bahçeli'den davet
Baki Ersoy'a Bahçeli'den davet

Baki Ersoy’a Bahçeli’den davet

Partiden istifa eden Baki Ersoy'a Bahçeli'den davet

Baki Ersoy’a Bahçeli’den davet; Disipline sevk edilince partiden istifa eden Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, yeniden üye olması için MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından partiye davet edildi.

Tuzla Gazetesi Son dakika haberi!

İstifa eden Baki Ersoy’u Devlet Bahçeli partiye davet etti.  Parti politikalarına aykırı açıklamaları gerekçesiyle tedbirli olarak disiplin kuruluna sevk edilen MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda partisinden istifa ettiğini açıklamıştı.

Ersoy paylaşımında şu ifadelere yer vermişti:

Liderim Sayın Devlet Bahçeli Bey’e ve davama bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bağlı ve sadık kalacağım. Disipline sevkimle ilgili kamuoyunda yapılan istismar edici tartışmaların davama ve partime zarar verme ihtimalini bertaraf amacıyla partimden bugün istifa ediyorum.

blankNE DEMİŞTİ?

Kayseri’de katıldığı televizyon programında enflasyon rakamları ve Türkiye ekonomisine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Mustafa Baki Ersoy, vatandaşın enflasyondan muzdarip olduğunu belirterek şunları söylemişti:

”Açıklananın çok üzerinde enflasyon oranları var. Zamlar bu milletin belini büküyor. Bunlar gerçek. Bunları görmemezlikten gelemeyiz. Bunları konuşmamız gerekiyor. Bunları yok sayamayız. Bir şeyi yok saydığınızda o problem ortadan kalkmıyor ve bu tepkiyi getiriyor.

Tuzla Haberleri

Baki Ersoy’a Bahçeli’den davet
Yorum Yap
Bizi Takip Edin