1. Haberler
  2. Tuzla'daki İşletmeler
  3. Erkek Kuaför Tavsiye Tuzla

Erkek Kuaför Tavsiye Tuzla

Erkek Kuaför Tavsiye Tuzla fiyat
Erkek Kuaför Tavsiye Tuzla iletişim

Erkek Kuaför Tavsiye Tuzla

Erkek Kuaför Tavsiye Tuzla’ da; Erkeklerin sıklıkla gittikleri erkek kuaförleri saç kesimi, saç boyama, fön çekimi gibi müşterilerine birçok hizmetler sunar. Erkek berberi olabilmek için eğitim alabileceğimiz yerle “Mesleki Eğitim Kursları” verilen yerlerdir. Hangi konumda bu eğitimi almak istediğine karar veren bireyler, Meslek Eğitim Kursları verilen yere giderek “Erkek berberliği” dalında meslek eğitimi verilip verilmediğini öğrenebilirler.

Çıraklık eğitimi almak isteyenler için belli başlı şartlar da bulunmaktadır. Çırak olmak isteyen bireyler; en az ilköğretim mezunu olmak, 14 yaşını doldurmuş olmak, 19 yaşından gün almamış olmak, bu mesleği yapmasına engel teşkil edecek herhangi bir sağlık problemi bulunmuyor olmak, bir iş yeri sahibi ile çıraklık sözleşmesi imzalamak gibi şartları yerine getirmeleri gerekir.

Tuzla Erkek Kuaförleri

Erkeklerin sıklıkla bahsettikleri erkek kuaförü ritüelleri vardır. Israrla saçlarınızı nasıl keseceğini sorup sonra kafasına göre kesim yapmak, bazı berberlere müşterilerin iyice kısalt demelerine rağmen berberlerin inatla kısa kesmemeleri gibi farklı farklı yorumlar. Genel olarak çoğu erkeğin şikayet ettiği, istediği saç şeklinin yapılmaması durumu erkeklerin canına tak etmiş gözüküyor. Ayrıca erkek berberleri saç, bıyık kesimi de yapmaktadırlar.

Neyse ki bu konuda da çok problem yaşamıyorlar, saç kesimine göre işler daha iyi gidiyor gibi gözüküyor. Tuzla erkek kuaförleri corona virüsü ile birlikte işlerine bütün berberler gibi ara vermek zorunda kalmışlardı. Pandemi dönemiyle birlikte insanlar temizlik konusunda daha da hassaslaştı ve bu durumu güzel şekilde idare eden erkek kuaförü esnafları “3 yıldır gidiyorum temizlik olarak da pandemi dönemi dahil bir eksiklik görmedim, hijyen konusunda çok hassaslar tıraş kalitesi zaten ayrı bir şey.” şeklindeki yorumlar ile başarılarını kanıtlıyorlar.

Uzun zaman boyunca kepenkleri kapalı olan Tuzla erkek kuaförleri ve berber esnafları, tekrardan normal yaşama dönmemiz ile birlikte kepenklerini kaldırmış ve kaldıkları yerden müşterilerine hizmet sunmaya devam etmeye başlamışlardır.

Tuzla Erkek Kuaförleri İletişim

Genel olarak yorumlara baktığımızda da anlayacağımız üzere hizmet olarak müşteri memnuniyeti odaklı olan Tuzla erkek kuaför Tavsiyesinde müşterilerinin fikirlerine, düşüncelerine ve isteklerine önem vermekte. Ayrıca uzun yıllardır meslek hayatında bulunan bazı Tuzla erkek kuaför tavsiye edindikleri deneyimler ile de hizmetlerinin kalitesini artırmakta. Tuzla erkek kuaförleri olarak akşam saat dokuz ya da ona kadar açık olarak hizmet veren kuaförler bulunmakta.

Ama genel olarak erkek kuaförlerinde yaşanan doluluk ve sıra bulamama problemi maalesef ki Tuzla erkek kuaförlerinde de yaşanmakta. Böyle bir problemle karşılaşmamak için vatandaşlar erkenden kuaförlerini arayıp sıra olup olmadığını sorabilirsiniz.

Veya randevu alarak kendilerine yer ayırtabilirler, eğer kendilerinde kuaförlerin numaraları bulunmuyor ise internetten gitmek istedikleri kuaförün numarasını aratarak numaraya kolaylıkla ulaşabilir. Ayrıca fiyatlar erkek kuaförlerinde pahalı olmasından dolayı, müşteriler kuaförlerin uygun fiyatlı olmasına da özen göstermekte. Tuzla erkek kuaförleri ise ucuza kaliteli hizmeti vatandaşlarıyla buluşturmakta. Tuzlanın Ödüllü Erkek Kuaförü Semih İZBUDAK.

Tuzla Gazetesi

 

Erkek Kuaför Tavsiye Tuzla
Yorum Yap

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin