Tuzla Boyacı Ustası

Tuzla Boyacı Ustası fiyat
Tuzla Boyacı Ustası tavsiye

Tuzla Boyacı Ustası

Tuzla Boyacı Ustası telefon numarasına makalemizden ulaşabilirsiniz. Yapılan bazı araştırmalar ile günümüzde renklerin insan psikolojisini etkilediği ortaya konmuştur. Renkler farklı bölgelerde farklı anlamlara da gelebilmektedir. Kırmızı tansiyonu yükseltir, iştah açar. Bu yüzden yemek markalarının logoları kırmızı renkte tasarlanmaktadır. Beyaz temizlik ile saflığın rengidir.

Japonya’da ise ölümü simgeler. Yeşil ise vejeteryanlığı simgeler bu yüzden kasaplar yeşil yerine kırmızı rengi daha çok kullanırlar. Ayrıca yeşil renk rahatlatıcı ve sakinleştirici etkiye de sahiptir. Hayat, iyileşme, para, doğallık gibi etmenleri de simgeler yeşil. Mavi kurtarıcı, modernlik, sadakat, sakinleştiricidir ve barış ile hijyeni simgeler. Sarı samimiyeti, dikkati, iyimserliği ve arkadaşlığı simgeler. Pembe saygıyı, duyarlılığı, feminenliği ve iddialı oluşu simgeler. Lacivert bağlılık, güven, otorite, kontrol sorumluluk, başarı ve düzeni simgeler.

Tuzla Boyacı ustası telefon numarası

Tuzla Boyacı ustası olmak isteyenler için almaları gereken herhangi bir formal eğitim şartı yoktur. Ancak inşaat gibi yerlerde boya ustası olarak insanların çalışabilmesi için İnşaat Boyacısı Mesleki Yeterlilik Belgesi almaları gerekir. Son olarak da bu alanda daha ön planda ve avantajlı olmak isteyen bireyler için Boyacı Kursu’na katılmaları yararlarına olacaktır.

Tuzla Boyacılar ise günlük olarak yevmiye şeklinde 3 büyük şehirde 330TL ile 350TL aralığında ücret alabilirlerken, küçük şehirlerde ise ücretler 250TL ile 300TL aralığında değişmektedir. Ustalar, tavan ve duvar yüzeylerinin haricinde bir de demir ürünlerinin yağlı boya ile boyanması işlemlerini yerine getirirler.

“Yaptıkları işin kalitesi, kullanılan malzemelerin kalitesi, yapılan işçiliğin kalitesi ve tecrübeli olması nedeniyle tavsiye üzerine ulaştım, gerçekten anlatılanın üzerinde kaliteli ve tecrübeli bir işçilikle işin ehli ve uzmanı olduklarını evimde yapmış oldukları dekorasyon ve boya badana ile bu tecrübeyi bir daha göstermiş oldular.” şeklinde çoğu Tuzla boyacılarının bölümünde bu tarz yorumlar bulunmaktadır. Bu da gösteriyor ki Tuzla boyacıları aldıkları paranın hakkını sonuna kadar vermekteler.

En iyi Tuzla Boyacı

Dikkatli, titiz, özenli çalışmaları ve kaliteli işçilikleri ile bilinen Tuzla boyacılarının başarıları diğer ilçedeki vatandaşlar tarafından da beğenilmiş ve boya hizmetlerini Tuzla boyacılarından almışlardır. “Gayet temiz ve kaliteli hizmet vardı. Teşekkürler.”, “Güler yüzlü iletişime açık, çözüm odaklıydı. Çok temiz çalıştı. Evdeki tüm eşyaların üstünü örttü. Boya bittikten sonra bize sadece eşyaları yerine çekmek kaldı. Bir iki ufak tefek işi de ücret almadan yaptı. Herkese tavsiye ederim çok memnun kaldık.” diyen müşteriler Tuzla boyacılarının işlerini yaparken gösterdikleri titizliği aktarmıştır.

İşi ehline teslim etmeninde önemi bu yorumda ortaya çıkıyor. Boyadan sonra eşyaları yerine itmek dışında bir şey yapmalarına gerek kalmamış ama bazen öyle boyacılar vardır ki baştan aşağı temizlik yapmak gerekir, boya yapılırken eşyalara boya damlatılmıştır. Bu sebeplerdendir ki bu tarz problemler yaşamak istemeyen vatandaşlarında tercihi doğal olarak Tuzla boyacıları oluyor.

Tuzla Gazetesi

istasyon mahallesi istasyon caddesi no:165/1
Tuzla 34940
Türkiye
Telefon: 05321510813
E-posta: info@tuzlagazetesi.com.tr
Pazartesi9:00 AM - 5:00 PM
Salı9:00 AM - 5:00 PM
Çarşamba9:00 AM - 5:00 PM
Perşembe9:00 AM - 5:00 PM
Cuma9:00 AM - 5:00 PM
Cumartesi9:00 AM - 5:00 PM
Pazar9:00 AM - 5:00 PM

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Tuzla Boyacı Ustası

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin