Tuzla En yakın açık Market

Tuzla En yakın açık Market uygun
Tuzla En yakın açık Market tavsiye

Tuzla En yakın açık Market

Tuzla En yakın açık Market iletişim; Geçtiğimiz covid dönemiyle birlikte marketlere ilgi ve talep arttı. Kapanma dönemiyle birlikte insanlar pazarlara gitmek ya da diğer ihtiyaçlar için mağazalara gitmek yerine marketleri tercih etmeye başlamışlardır. Gıda ürünlerinden başlayarak kişisel bakım ürünlerine kadar birçok farklı alanda ürünler insanların ihtiyaçlarına karşılık marketlerde satılmaktadır.

Ayrıca eve kapanma döneminde insanlar evlerinde stoklama yapmaya başlamışlardı. Tuzla En yakın açık Market; Özellikle insanlar gıda stoklamasına daha çok yoğunluk vermişlerdir, ama gıdanın dışında kişisel hijyen, tıraş aletleri ve saç boyalarına da yoğun ilgi göstermişlerdir.

Gıda sektöründe ise özellikle un ile maya yoğun ilgi görmüştür. Gıda sektöründe stoklarımız bulunduğu için insanlar herhangi bir ürüne ulaşamama sıkıntısıyla karşı karşıya kalma durumunu diğer ülkelere nazaran yaşamamıştır. Sadece bir anda insanların korkuya kapılıp maske, kolonya stoklamasıyla kısa süreli temin sıkıntısı yaşanmış ama bu problemde kısa sürede çözülmüştür.

Tuzla Market Tavisye

Eve kapanma döneminde insanlar marketlere gitmek yerine online alışveriş yapmayı daha çok tercih etmeye başladılar. Online satışlar artarken bu dönemle birlikte, hiç online alışveriş yapmayan bireylerde online alışveriş yapmaya başlamışlardır. Acosta’nın yapmış olduğu araştırmayla, araştırmaya katılan insanların salgın döneminde Tuzla online market alışverişi yapmış olanların yüzde 33’ünün ilk kez bu dönem ile birlikte online market alışverişi yaptığı ortaya çıkmıştır.

Ayrıca uzmanlar, Türkiye’de 2020 yılı e-ticaret cirolarının 2019 yılına kıyasla 3 kat arttığını aktarmıştır. BKM verilerine göre ise salgın döneminde Türkiye’deki 5 milyon kart, internetten alışveriş yapmak için ilk kez kullanılmış. Tuzla’da yirmiye yakın bilinen market vardır. Bunların içinden bazıları diğer ilçelerde de bulunan zincir marketlerinin İstanbul Tuzla ilçesinde bulunan şubesidir. Ama bazı marketler ise sadece Tuzla’da bulunan marketlerdir. Marketlerin konumları ise,  iç kesimlere göre çoğu market sahil kesimlerine doğru konumlanmıştır. Tuzla En yakın açık Market adres bilgileri nedir?

 

Tuzla Açık Market

Günümüz teknoloji çağı iken çoğu şey internet ortamında yapılmaktadır. İnternet ortamında da hizmet eden işletmelerin sayısının her geçen gün artmasıyla artık online hizmet veren işletmelerin arasında da yarış durumu başlamıştır.

Online hizmette rakiplerinin önüne geçmek isteyen işletmeler ne yapmalı? Online alışveriş hizmeti sunan işletmeler eğer diğer işletmelerin arasından sıyrılıp ön plana geçmek istiyor ise online siparişleri teslim etme hızlarını arttırmaları gerekmektedir. Günümüz hız çağı iken kimse verdiği siparişin geç gelmesini istememekte. “Mahalle marketimizden bir tanesi.

Tuzla Marketlerin daha iyi kazanç sağlaması marketlerin, çoğunluk olarak hizmetlerini online ortamda yapıp yapmamalarına bağlıdır. Ne diyelim ki, en doğru yorum böyle esnaflarımızı kaybetmemektir.”, “Aile ortamı olan bir market.” şeklinde yorumlar alan Tuzla marketleri, mahalle esnaflarından olmaları insanları memnun etmekte. Çünkü insanlar ciddi yüz ifadesi ile market alışverişi yapmaktan sıkıldı ve geleneksel şekilde selam vererek, iki sohbet ederek alışveriş yapacakları yerleri aramakta. Ayrıca Tuzla marketlerinden zincir market olmayanlarda da birçok ürün bulunmakta ve insanlar aradığı her ürün ihtiyacını bu marketlerden karşılayabilmektedirler.

Tuzla Gazetesi

istasyon mahallesi istasyon caddesi no:165/1
Tuzla 34940
Türkiye
Telefon: 05321510813
E-posta: info@tuzlagazetesi.com.tr
Pazartesi9:00 AM - 5:00 PM
Salı9:00 AM - 5:00 PM
Çarşamba9:00 AM - 5:00 PM
Perşembe9:00 AM - 5:00 PM
Cuma9:00 AM - 5:00 PM
Cumartesi9:00 AM - 5:00 PM
Pazar9:00 AM - 5:00 PM

 

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Tuzla En yakın açık Market

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin