1. Haberler
  2. Tuzla'daki İşletmeler
  3. Tuzla Mobilya Mağazaları

Tuzla Mobilya Mağazaları

Tuzla Mobilya Mağazaları iletişim
Tuzla Mobilya Mağazaları yorumları

Tuzla Mobilya Mağazaları

Tuzla Mobilya Mağazaları iletişim bilgileri nedir? Evlenecek bireylerin yeni evlerine mobilya bakmaları hayatlarındaki belki de en heyecanlı alışveriştir ya da kendi evine çıkacak bireylerin ilk evlerine alacakları ilk eşyalar da aynı heyecanı yaratabilir, hatta daha fazlasını. Her insan evlerine alacağı mobilyanın zevkine hitap etmesine ve uzun süre kullanabileceği bir eşya olmasını tercih eder.

Çünkü günümüzde maalesef ki her ülkede olduğu gibi bizde de alım gücü azalmıştır. Bu yüzden eşyaların bozulmadan, deforme olmadan uzun süre dayanması düşük gelirli aileler için çok önemlidir. Örneğin özellikle de modern koltuklar alınırken sağlamlık gözden kaçırılmaktadır.

Koltuklarda ergonomide bir diğer önemli unsurdur. Evde zaman geçiren insanlar zamanlarının çoğunu koltuklarının üzerinde geçirmektedir. Bu yüzden koltukların bizlere konfor sağlayabilmeleri için ergonomik özelliklere sahip olmaları gerekir.

Tuzla Ev Mobilya Mağazaları

Peki bir evin olmazsa olmazları, her evde bulunması gereken mobilya çeşitleri nelerdir? Koltuk takımları, yemek odası takımı, yatak odası takımı, orta sehpa, zigon sehpa, kitaplık, mutfak masası, mutfak sandalyeleri, vestiyer gibi mobilya çeşitleri temel gereksinim olarak görülmekte.

Ayrıca yukarıda saydığımız mobilyaları tercih ederken satın aldığınız veya kiraladığınız evin ölçülerini dikkate almanız yararınıza olacaktır. Birçok seçenekleri ile Tuzla mobilya işletmeleri yeni evlenecek çiftlere, mobilyalarını yenilemek isteyenlere, ilk kez kendi evine çıkacaklara ilgili ve güler yüzlü çalışanları ile hizmet sunmaya devam ediyorlar.

Tuzla ev mobilyaları satan işletmeler Tuzla ilçesinin belli noktalarında toplu şekilde bulunmaktadırlar. Birkaç tane ev mobilya işletmesi ayrı noktalarda da bulunmaktadır. Tuzla ev mobilya mağazaları işletmelerinin internette adresleri bulunmaktadır ve önceden arayarak gitmek ya da bir şeyler sormak isterseniz yine aynı şekilde internet üzerinden işletmelerin telefon numaralarına ulaşabilirsiniz.

Tuzla Ev Mobilya Mağazaları yorumları

Bazı Tuzla Mobilya Mağazaları maalesef ki küçük işletmelere sahip olmakta ve çok fazla mobilya seçeneği müşterilerine sunmamaktadır. Ayrıca “Buradan alışveriş yapacaklara tavsiyem ücreti baştan ödememenizdir. Bir buçuk yıl geçmiş olmasına rağmen hala 2 kırlentim gelmedi.” tarzı mağazalardan memnun kalmayan müşterilerde bulunmaktadır.

Ama çoğu Tuzla mobilyacısı için iyi yorumlar bulunmakta. Mobilyacıların kendi üretimleri oldukları için daha sağlam olan eşyalar ve markalı olarak pahalıya alınan ürünlerin aynı kalitedeki halini daha ucuza temin edebilme şansına sahip olabiliyorsunuz. “Yeni evimin misafir odası, yatak odası, mutfak ve aksesuarlarını Tuzla ev mobilyaları satan işletmeden aldım. Mağazadaki eşyaların çeşitliliği, kalitesi, personelin ilgisi ve alakası inanılmaz güzeldi. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.” tarzı yorumlar çoğu Tuzla ev mobilyacısı işletmelerinde bulunmaktadır.

[wpseo_map max_number=”undefined” width=”400″ height=”300″ zoom=”-1″ map_style=”roadmap” scrollable=”1″ draggable=”1″ show_route=”0″ show_state=”0″ show_phone=”1″ show_phone_2=”1″ show_fax=”1″][wpseo_address show_state=”1″ show_country=”1″ show_phone=”1″ show_phone_2=”1″ show_fax=”1″ show_email=”1″ show_logo=”0″][wpseo_opening_hours show_days=”sunday,monday,tuesday,wednesday,thursday,friday,saturday”]

Tuzla Mobilya Mağazaları
Yorum Yap

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin