1. Haberler
 2. Tuzla Haberleri
 3. Tuzla’ ya özel Superonline internet Kampanyaları

Tuzla’ ya özel Superonline internet Kampanyaları

Tuzla-ya-ozel-Superonline-internet-Kampanyalari-2022
Tuzla-ya-ozel-Superonline-internet-Kampanyalari-2022

Tuzla’ ya özel Superonline internet Kampanyaları

Tuzla’ ya özel Superonline internet Kampanyaları; Teknolojinin geliştiği çağımızda insan yaşantısının olmazsa olmazı olan internet, farklı markaların birbirinden avantajlı kampanyaları ile ev interneti ya da cep interneti şeklinde kullanımınıza sunuluyor. Cep internetine göre çok avantajlı olan ve kota sınırı olmayan ev interneti hız kalitesi v kotasız olması ile daha sık tercih ediliyor. Ülkemizde ve dünyada en çok tercih edilen Turkcell cep telefonu operatörünün bir parçası olan Superonline; Tuzla ev internetinizde sorun mu yaşıyorsunuz, sorun değil çözüm üretiyoruz sloganı ile ev interneti paketleri sunuyor.  Ev internetinde sorun yaşayan tüketicilerine birbirinden avantajlı kampanyalar sunmaya devam eden Superonline ev interneti tuzla ile  hem kota ya da hız sınırı olmadan bütün gün internet kullanma keyfini doyasıya yaşayacaksınız. Linki tıklayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Tuzla Superonline İnternet Kampanyaları

İhtiyacınıza uygun internet seçimini yapın, firma gelsin ve hızlı bir şekilde internet bağlantınızın kurulumunu sağlayarak hızlı ve kesintisiz internet kullanma deneyimi doyasıya yaşayın. Her bütçeye hitap eden internet kampanyaları ile sektöründe lideri olan Tuzla Superonline internet kampanyaları şu şekildedir;

 • Fibere Hoş geldin kampanyası
 • Limitsiz Yalın ADSL Giriş kampanyası
 • 3 ay ücretsiz ve limitsiz yalın internet kampanyası
 • Turkcell fiber oyunda uçuran kampanya
 • Turkcell müşterilerine özel 3 ay ücretsiz süper paket kampanyası
 • Turkcell fibere giriş kampanyası
 • Sueperbox fırsat kampanyası
 • Superbox 4.5 G ev interneti kampanyası
 • Superbox Ek interneti paketleri

Bu internet kampanyalarını her biri bütçenize uygun fiyatlar ve çeşitli avantajlar ile kullanımınıza sunuluyor. Fibere hoş geldin internet kampanyası; 50 GB kota,100 GB Kota 200 GB kota ya da limitsiz kota gibi farklı özelliklere sahiptir.

Tuzla Superonline ile Ev İnternet Hizmeti Almanın Avantajı

Söz konusu ev interneti olduğunda kullanıcıların büyük bir bölümü hız ve kota sorunu yaşıyor. Bu da internet kullanım kalitesini olumsuz etkiliyor. Tüketicilerin bu mağduriyetleri göz önünde bulunduran Superonline hız sorunu yapmayan kesintisiz kullanım sunan internet kampanyaları ile kullanıcılarını yüzünü güldürmeyi başarmıştır. 12 ay sözleşmeli ışık hızındaki internet başvurularınıza kurulum modem ve aktivasyon ücreti almadan ev internetini elinizin altına getiriyor.  Başvuruları ister Superonline şubelerinden, isterseniz de internet ya da telefon ile yaparak ev internet bağlantısı talebinde bulunabilirsiniz.

Tuzlada Superonline Fiber İnternetin Ayrıcalıkları

Yeni nesil internet teknolojilerini son ürünü olan fiber internet yüksek hızlı internet teknolojisidir. Kullanıcılarına pek çok yönden avantaj sağlayan fiber internetin en önemli detayı ışık hızında olmasıdır. Yani ADSL internette nazaran iki kat daha hızlı olmasıdır. İletileri ışık hızındaki fiber optik kablolar üzerinden yapar. Böylece internettiniz neredeyse 1000 Mbps’ye kadar artar. Modern dünyada hızlı internet kullanmak hayatın vazgeçilmezi olduğundan dolayı fiber internet kullanıcılarına önemli bir ayrıcalık oluyor.

Tuzla Superonline Fiber İnternet Paketleri ve Kampanyalar Nelerdir

Günden güne kullanımı yaygınlaşan Superonline fiber internetin ayrıcalıklarında yararlanmak isteyen bireysel ya da kurumsal kullanıcılar için birbirinden avantajlı ve uygun fiyatlı internet paketleri bulunuyor. Bu kampanyalar;

 • Fiber Avantaj Kampanyası
 • Turkcell kullanıcılarına özel 3 Ay ücretsiz Kampanyası
 • Evinizde fiber keyfi 3 Ay Ücretsiz Kampanyası

Türkiye’ye ilk geldiği günden günümüzde kadar kullanımı ışık hızında artan fiber internet kampanyası Anadolu’nun farklı kesimlerinde kurulan fiber alt yapısı ile ülkemizin dört bir yanına internet dağıtmaya devam ediyor.

Tuzla Bayi Superonline İnternet Fiyatları

Superonline internet hizmetini farkı kampanya ve paketler ile kullanımınıza sunduğundan dolayı internet fiyatları da buna bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Ayda 59.90TL gibi çok uygun fiyatlardan başlayıp 199.90 fiyatlara kadar farklı fiyat seçenekleri ile sunduğu internet paketleri kotalı ve kotasız olmak üzere iki çeşitte oluyor. Kotalı internet kampanyaları çok uygun fiyatlı olurken kotasızlar 89,90TL ile 199.90TL gibi farklı fiyat seçeneklerinden oluşuyor. Kotasız internet kampanyaları özellikle kurumsal müşteriler için çok önemli bir avantaj oluyor. Kurumsal müşteriler çok cazip fiyatlar ile satın aldığı kotasız internetti, şirketinin tüm personellerinin kullanımına sunuyor.

Ayrıca diğer internet sağlayıcı firmalardan çıkacak çayma bedeli 12 aylık sözleşmeler için 300TL 24 Aylık sözleşmeye ise 600TL superonline tarafından karşılanmaktadır. 

 

Hikmet GÜVEN

SUPERONLİNE İNTERNET TUZLA  BÖLGE TEMSİLCİSİ

 

 

Dikkatinizi çekebilir; Sosyal medya’ nın kamuoyuna oluşumuna etkisi

Tuzla’ ya özel Superonline internet Kampanyaları

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin