1. Haberler
  2. Blog
  3. Banyo Ürünleri

Banyo Ürünleri

Banyo Ürünleri fiyat
Banyo Ürünleri 2021

Banyo Ürünleri

Banyo ürünleri, evler için en vazgeçilmez eşyalar arasında yer alır. Düzenli banyolar için olmazsa olmaz düzenleyici dolaplar, aydınlatmalar, aksesuarlar, vitrifiyeler, bataryalar ve duş sistemlerini her bütçeye uygun fiyatlarda satışa sunulmuştur.

Banyo Mobilyası

Banyo mobilyası özellikle modern banyolar için adeta baştan başa yeni bir yaşam alanı yaratmaktadır. Banyo yenilemek isteyenler için öncelik banyo mobilyalarının yenilenmesidir. Banyo içerisinde dağınıklığa sebep olacak hiçbir görüntüye yer vermemek önemlidir. Bu çerçevede banyo mobilyası kategorisinde sizler için çamaşır makinesi dolabı, tam boy banyo dolabı, dolaplı lavabo ve buna benzer birçok seçenek ile her bütçeye uygun hizmet sunmaktayız.

Duş Sistemleri

Duşakabinler için en önemli banyo aksesuarı duş sistemleridir. Duş sistemleri içerisinde tepe duş setleri, panel duş setleri ve sürgülü duş setleri öne çıkan modellerdir. Sitemiz sizlere birçok duş sistemleri için farklı modelleri bütçenize uygun şekilde sunmaktadır.

Bataryalar

Batarya ve musluklar, banyolar için asla vazgeçilmeyen ürünlerdir. Özellikle duş bataryaları, lavabo muslukları ya da lavabo bataryaları modelleri itibari ile bir banyo için modernliğin ilk göstergeleridir. Evinize gelen misafirleri ilk etkileyecek olan unutmayın ki batarya grubu olacaktır. Ellerini yıkarken kolaylık sağlayacak modern bataryalar ile banyonuza şıklık katmaya ne dersiniz?

Banyo Aksesuarları

Banyo aksesuarları kategorisi özellikle banyoda dekorasyon için en önemli dokunuşlardır. Dekoratif biblolar, çöp kovaları, peçetelikler, diş fırçalıkları, aynalar, sabunluklar, çamaşır sepetleri ve buna benzer ürünleri bütçenize uygun şekilde bulabilirsiniz. Banyo aksesuarları içerisinde aynı zamanda raflar da büyük kolaylık sağlayarak düzenli banyolara sahip olabilirsiniz.

Vitrifiye

Vitrifiyeler, banyolar için en çok ihtiyaç duyulan ürünlerdir. En modern vitrifiye modelleri ile güncel banyo dekorasyonlarını yakalamak mümkün. En uygun vitrifye modelleri ile banyolarınızı rahatlıkla yenileyebilirsiniz. Banyolarda özellikle banyo dolabı lavaboları, el yıkama lavaboları dekorasyon içerisinde ilk göze çarpan ürünlerdir. Birçok ünlü marka vitrifiye grubu içerisinden en beğendiğinizi rahatça seçebilirsiniz.

Banyo Aydınlatma ürünleri

Banyo aydınlatma ürünleri özellikle banyo dekorasyonu için vazgeçilmez yere sahiptir. Modern banyolarda yer alan avizeler haricinde kullanılan banyo lambaları son dönemlerde sıklıkla kullanılmaktadır. İnternetten alışveriş ile bu modern avize ve lambalara ulaşmak mümkün. Aynı zamanda banyo aydınlatma için kullanılan spot aydınlatmalar da bu kategoride yer almaktadır.

Banyo Ürünleri

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin