1. Haberler
  2. Yaşam
  3. Turist kadına Polis ceza kesince

Turist kadına Polis ceza kesince

Turist kadına Polis ceza kesince
beşiktaş da Turist kadına Polis ceza kesince

Turist kadına Polis ceza kesince

Turist kadına polis ceza kesince yaşananlar; Korona virüs tedbirleri kapsamında Türkiye genelinde dün saat 21.00’den itibaren hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması başladı. Kısıtlama kapsamında polis, İstanbul’un çeşitli noktalarında denetimler yaptı. Beşiktaş’ta farklı noktalarda denetim yapan polis ekipleri, dışarıda olan sürücü ve yayaları durdurarak izin belgelerini kontrol etti.

TAKSİDE MASKESİZ YAKALANAN TURİSTLERE CEZA

Beşiktaş’ta araç sürücülerine yönelik yapılan denetimlerde durdurulan taksi şoförünün izin belgesi kontrol edildi. Takside yolculuk yapan ve maske takmayan 2 turist denetimde polise yakalandı. “Maskeleriniz nerede?” sorusuna, “Bagajda” diyerek cevap veren turistleri araçtan indiren polis ekipleri, 2 gence maske verdi. Pasaport kontrolleri de yapılan turistlere, taksi içinde maskesiz seyahat yaptıkları için para cezası kesildi. Turistlerden birinin kesilen cezayı gülerek karşılaması gözlerden kaçmadı.

Son dakika haberler: Turist kadından kesilen cezaya ilginç tepki

KISITLAMAYI İHLAL EDEN GENÇ KIZA CEZA

Yine Beşiktaş’ta farklı bir noktada yapılan denetimlerde ise durdurulan bir taksinin şoförünün sürücü belgesi kontrol edildi. Daha sonra araçtaki yolcunun kimliğini isteyen polis, genç kızın 18 yaşının altında olduğunu tespit etti. Sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden genç kıza da para cezası kesildi. Denetimler gece boyunca devam etti.

Tuzla Haber

Turist kadına Polis ceza kesince
Yorum Yap

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin