1. Haberler
  2. Tuzla'daki İşletmeler
  3. Tuzla Kuruyemişçi

Tuzla Kuruyemişçi

Tuzla Kuruyemişçi kına düğün
Tuzla Kuruyemişçi telefon

Tuzla Kuruyemişçi

Tuzla Kuruyemişçi iletişim bilgileri nedir? Gün içinde insanlar bir şeyler atıştırmak, ara öğün tüketmek isterler. Ama burada dikkat edilmesi gereken önemli bir konu vardır. Gün içinde acıktığımızda tercih ettiğimiz hazır gıdalar ve atıştırmalıklar ne kadar sağlıklı?

Hastalıklardan korunmak, bağışıklığı güçlendirmek, dinç ve sağlıklı bir birey olmak için insanlar yediklerine ve içtiklerine çok dikkat etmelidir. Bu yüzden sağlıklı, vücudu destekleyen atıştırmalıkları tercih etmelilerdir.

Hem tat olarak güzel olan hem de sağlıklı olan lezzetli atıştırmalıklarda bulunmaktadır. Bu atıştırmalıkların başında kuruyemişler gelmektedir. Kuruyemişler içlerinde insanlar için faydalı olan yağ yakıcı, protein ve lifler bulundururlar.

Yapılan bazı çalışmalar, kuruyemişlerin düzenli ve bilinçli tüketimi yapıldığında kalp krizi, inme ve erken ölüm riskini azalttığı üzerine sonuçlanmıştır. Kuruyemişler yüksek yağ oranları içermelerine karşın içerdikleri bu yağlar sağlıklı yağlardır.

Tuzla Kuruyemişçi adres

Her ne kadar günümüzde paketlerde bulunan kuruyemişler var olsa da genellikler tatları çokta güzel olmamaktadır. Ayrıca da küçük bir paket kuruyemişe çok fazla para talep edilebilmektedir. Bu sebeplerden ötürü insanlar genellikle kuruyemişlerini kuruyemişçilerden almayı tercih etmektedirler.

Eğer güzel bir kuruyemişçi bulduysanız kuruyemişçiler hem taze olmakta hem de daha ucuza daha çok kuruyemiş alabilmektesinizdir. Ama bazı kuruyemişçiler tam tersi bir durum oluşturabilmekte ve ürünlerini normal fiyatlardan daha pahalıya satabilmektedir. Tuzla ilçesinde birçok farklı kuruyemiş işletmesi bulunmaktadır.

Kuruyemişçiler genellikle Tuzla ilçesinde öbek şeklinde bir arada konumlanmış gibidirler. Tuzla kuruyemişçileri genellikle akşam saat dokuz, on gibi kapanmaktadır, ama daha erken saat olan yedide ya da daha geç saat olan gece üçte kapanan işletmelere de rastlamak mümkündür.

Tuzla Kına Kuruyemiş Ürünleri

“Genellikle buradan alıyorum kuruyemişlerimi. Hem taze oluyor hem de çeşit bol. Şimdiye kadar defolu ürünle karşılaşmadım. Sadece kuruyemiş de değil kuru meyve ve çikolata gibi ihtiyaçlarınızı da buradan temin edebilirsiniz.” şeklinde yorumlar alan çok fazla Tuzla kuruyemişçilerine rastlayabilirsiniz. Ayrıca çoğu Tuzla kuruyemişçilerine yorumlara ek olarak puanlandırma kısmından da genellikle beş veya beşe yakın puanlandırmalar yapılmıştır.

Genel olarak taze, lezzetli ve ucuza ürünleri müşterileri ile buluşturan Tuzla kuruyemişçilerine karşılık “Ürünlerin çoğu bayat ve jelibonların içinde de sinek vardı.”, “Ben böyle rezalet bir yer görmedim, yere düşen ürünü yerden alıp çöpe atmak varken yerine tekrar koyuyorlar.

Kayısıları zaten tam bir fiyasko, yağlayarak veriyorlar. Kandırmaktan başka bir şey yapmıyorlar. O dolapların altında gezen fareler hakkında konuşmak bile istemiyorum.” tarzı yorumlar alan, müşterilerine bayat, temiz olmayan ürünler sunan Tuzla kuruyemişçileri de vardır. Bu yüzden kuruyemiş almak istediğinizde ilk önce yorumları okumanız ve bu yorumlara göre kuruyemişçinizi seçmeniz size yarar sağlayacaktır.

[wpseo_map max_number=”undefined” width=”400″ height=”300″ zoom=”-1″ map_style=”roadmap” scrollable=”1″ draggable=”1″ show_route=”0″ show_state=”0″ show_phone=”1″ show_phone_2=”1″ show_fax=”1″][wpseo_address show_state=”1″ show_country=”1″ show_phone=”1″ show_phone_2=”1″ show_fax=”1″ show_email=”1″ show_logo=”0″][wpseo_opening_hours show_days=”sunday,monday,tuesday,wednesday,thursday,friday,saturday”]

Tuzla Kuruyemişçi

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin