1. Haberler
  2. Tuzla'daki İşletmeler
  3. Tuzla Nalbur Hırdavatçı

Tuzla Nalbur Hırdavatçı

Tuzla Nalbur Hırdavatçı en yakın nerede
Tuzla Nalbur Hırdavatçı tavsiye

Tuzla Nalbur Hırdavatçı

Tuzla Nalbur Hırdavatçı iletişim bilgileri nedir? Yıpranmış, eskimiş, bozulmuş olan herhangi ürünlerin ya da malların yeniden kullanılabilmesi için tamirciler tarafından bu ürünler tamir edilmektedir. Tamircilerin tamir için kullanacağı bu malzemelere hırdavat denmektedir. Hırdavat ürünlerinin satıldığı yerlere ise hırdavatçı denmektedir. Hırdavat kelimesi sözlük anlamıyla “kilit, tel, çivi, metal eşya” anlamlarına gelmektedir.

Hırdavat kelimesi genel olarak ürünlerin üretiminde kullanılan her türlü alet, taşınabilir makine, sarf malzemeleri için kullanılmaktadır. Nalburlar malzemeleri çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu tür malzemeler satan yerlere günümüzde nalburda denmektedir.

Nalburlarda bulunan başlıca malzemeler; tornavidalar, kontrol kalemleri, penseler, anahtarlar, çekiçler, çeşitli testereler, karga burunlar, yıkama makineleri, sanayi tipi ısıtıcılar, dalgıç pompalar, kaynak makineleri, matkaplar, lazer metreler, zımpara makineleri, gönye kesmeler, profil kesmeler, boru bükmeler, kırıcı deliciler, akülü vidalama makineleri, hava tabancaları, makine vidalamalar, boya tabancaları,  çapalama makineleri, su motorları, çim biçme makineleri, tırpan ve ilaçlama pompaları gibi envai çeşit ürünlerdir.

Tuzla Nalbur Hırdavatçı İletişim

Gelişen teknolojiyle birlikte nesnelerin tamirinde ya da yapımında kullandığımız malzemelerde değişmekte ve gelişmektedir. Bu durum tamircilerin işine yaramakta ve tamircilerin işini çok fazla kolaylaştırmaktadır. Hırdavat bünyesinde insanlar için çok önemli sektörler vardır. Bu alanın iş potansiyeli oldukça yüksektir. Hırdavatçı işletmelerin sayısı çok fazladır. İlginizi çekebilir; Tuzla Çilingir iletişim bilgileri nedir?

Tuzlada bu durumdan nasibini almıştır. Toplam yaklaşık olarak yirmi civarında Tuzla hırdavatçısı bulunmakta ve müşterilerine hizmet vermektedir. Tuzla hırdavatçıları Tuzla ilçesinin sahil kesimlerinden başlayarak yukarı kesimlerine kadar uzanmaktadır. Tuzla hırdavatçılarının telefon numaraları ve işletme adresleri internet tarayıcısı üzerinde bulunmaktadır.

Bu numaralardan Tuzla nalbur hırdavatçılarına ulaşarak aradığınız parçanın, ürünün o hırdavat işletmesinde bulunup bulunmadığını öğrenebilirsiniz ve böylece boş yere, olmayan ürün için işletmeye kadar gitmek durumunda kalmazsınız.

Tuzla Nalbur Hırdavatçı en yakın

Tuzla hırdavatçı birçoğunda sadece mağaza içi alışveriş olanağı müşterilere sunulmaktadır. Ama sayıları çok az olsa da bazı Tuzla nalbur hırdavatçı işletmeleri müşterilerine hem adrese servis hem de arabada teslim alma olanağı sunmaktadır. “Hoşgörü ile karşılama, uygun ve kaliteli ürünlerin bulunması ve en önemlisi de satılan malın arkasında durulması bu firmada güven veriyor.”, “Her şey var. İlgili çalışan, bir hırdavatçıda görülmesi imkansız hijyen…

Çok takdirlik bir işletme.” tarzı yorumlara Tuzla hırdavatçılarının birçoğu ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle, müşterilerin dikkat ettiği hijyen ve ürün yelpazesinin geniş olması gibi şartları Tuzla işletmelerinin birçoğu karşılamaktadır. Güler yüzlü, ilgili ve müşteri odaklı Tuzla hırdavatçıları genellikle haftanın altı günü müşterilerine hizmet vermektedir. Çoğu hırdavatçı bir tek pazar günleri işletmelerini kapatmaktadır.

Tuzla Gazetesi Reklam ve ihbar iletişim 0532 151 0 813

 

Tuzla Nalbur Hırdavatçı

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin