1. Haberler
  2. Tuzla'daki İşletmeler
  3. Tuzla Oto Lastikçi

Tuzla Oto Lastikçi

Tuzla Oto Lastikçi en yakın
Tuzla Oto Lastikçi nerede

Tuzla Oto Lastikçi

Tuzla Oto lassa Aydınlı Orhanlı Yayla en yakın Lastikçi iletişim bilgileri nedir? Hem konfor içinde bir seyahat için hem de güvenliğiniz için araçlarınızın lastikleri ve bakımları önem arz etmektedir. Günümüzde birçok kişinin de otomobil sahibi olmasından dolayı oto lastikçi işletmeleri açmak karlı bir iş alanı olarak gözükmektedir.

Eğer bu alanda tecrübe sahibiyseniz de uzun süre personel çalıştırmadan sadece kendiniz işletmeyi idare edebilirsiniz. Ancak herhangi bir deneyime sahip değilseniz yanınızda bir usta ya da çırak çalıştırmak işinizdeki profesyonelliği arttıracaktır. Eğer oto lastikçi açıp iyi bir kar elde etmek istiyorsanız, o zaman her türlü araç sahibine hizmet sağlamanız gerekmektedir.

Oto lastik işletmenizde yama yapma, lastik sökme ve takma gibi birçok iş konusunda hizmet vermeniz gerekebilmektedir. Ayrıca da arabaların marka ve modellerine göre farklı çeşitlerdeki lastik yapılarını da bilmeniz gerekmektedir.  Oto lastikçilerde lastiklere kış için zincir takmak, mevsim geçişlerinde lastikleri değiştirmek gibi hizmetlerde verilmektedir.

Tuzla En Yakın Oto Lastikçi İletişim

Oto lastikçi işletmesi açmak istiyorsanız belli bir bilgi birikimine de sahip olmanız gerekmektedir. Uzun lastik bakımlarından şehir içi kullanımına kadar lastikler hakkında her türlü detayı bilmeniz ve öğrenmeniz gerekmektedir. Bu tür bilgilerin yanında eğer işletme açmak istiyorsanız maliyet hesaplamanızı ve kararlılık derecenizi önceden hesaplamanız ve bilmeniz gerekmektedir.

Tuzla ilçesindeyse hayallerindeki işi kurup ilerletmeye çalışan birçok oto lastikçi bulunmaktadır. Tuzla ilçesinde bulunan Tuzla oto lastikçileri ilçenin hem alt hem orta hem de üst bölgelerinde konumlanmış durumdadırlar. Ama yine de alt kesimlerde bulunan oto lastikçi işletmelerinin sayısı diğer kesimlere göre daha fazladır.

Bazı Tuzla oto lastikçileri oto lastik hizmetlerinin yanında jant kumlama ve boyalama gibi ek hizmetlerde müşterilerine sunmaktadır. İşletmelerin ek hizmet sunup sunmadıklarına işletme adlarından ya da internet üzerinde mevcut olan işletme telefon numaralarından ulaşarak sorup öğrenebilirsiniz.

Açık Tuzla Oto Lastikçileri

“Eğer bu civardaysanız gidin ve gönül rahatlığı ile lastiklerinizi değiştirin. Çok profesyonel bir çalışma gerçekleştiriyor bu ekip. Balans, rot ne gerekiyorsa yapıp lastiklerinizi takıyorlar. Fiyatları da makul. Piyasaya göre daha uygun diyebilirim.”

Fiyat almak için aradım. Çok saygısız, müşteriyi tersleyen, kaba saba bir şahıs firma sahibi. Kesinlikle uzak durun. Lastik alırken böyle olan, sonrasında nasıl olur tahmin bile edemiyorum.” tarzı olumsuz yorumlar alan işletmelerde bulunmaktadır.

Kaliteli hizmet alabileceğiniz Tuzla oto lastikçilerinin, sabah işe başlama saatleri 8-8.3 gibi değişirken akşam kapanma saatleriyse 19.00-20.00 gibi değişmektedir. Ama bu saatler ortalamadır ve bazı işletmeler daha farklı saat aralıklarında çalışıyor olabilirler. İlginizi çekebilir; Tuzla Oto Tamircisi

Tuzla Oto Lastikçi

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin