Tuzla Börekçi Tavsiye

Tuzla Börekçi Tavsiye sipariş
Tuzla Börekçi Tavsiye yorumları

Tuzla Börekçi Tavsiye

Tuzla Börekçi Tavsiye; Börek ve buna ek olarak poğaça, simit gibi yiyecekleri yapıp satan dükkanlara genel olarak börekçi denmektedir. Börek yapan kişilere de börekçi denmektedir. Kültürümüzün köklü atıştırmalığı olan börekler ince açılmış hamur ya da yufka ile yapılan lezzetlerdir. En popüler olarak yapılıp satılan börekler ise Sarıyer böreği, su böreği, Kürt böreği ve Boşnak börekleridir.

Ayrıca neredeyse her börekçide kır pidesi satılmaktadır. Börekçiler insanlar tarafından özellikle sabah kahvaltıları zamanlarında sık sık tercih edilmektedir. Ama gün içinde öğle atıştırması olarak, misafirler geldiğinde tercih edilenler arasında olan, ikindi çaylarına eşlik etmesi için ya da okulda ve iş yerlerinde hızlı atıştırmalıklar olarak genelde tercih edilmektedirler.

Tuzla en iyi Börekçileri

Börekçilerin günümüzde insanlar tarafından bu kadar tercih edilmesi ile artık küçük işletme börekçilerine ek olarak zincir börek işletmeleri ortaya çıkmıştır. Tuzla Börekçi Tavsiyesi;  Bu kadar çok tercih edilip, alınması ile börekçi şubeleri birçok ilçede ve birçok noktada açılmıştır. Tuzla ilçesinde de birçok bölgede börekçi işletmeleri bulunmakta ve müşterilerine hizmet vermektedir.

Tuzla börekçi işletmelerinin açılış ve kapanış saatleri birbirlerine hemen hemen yakın sayılır. Bazı Tuzla börekçileri sabah saat altıda, bazıları yedide, bazıları ise dokuzda açılmaktadır. Tuzla börekçilerinin kapanış saatleri ise birbirinden çok farklıdır. Bazı işletmeler akşam saat altıda, bazıları dokuzda ve bazıları da on ikide kapanmaktadır. Genellikle çoğu Tuzla börekçisi hafta sonları da müşterilerini ağırlamaktadır.

Sadece hafta sonları açık olan bazı işletmeler hafta içi çalışma saatlerine göre değil de hafta sonuna özel farklı saatlerde açılıp kapanabilmektedir. Tuzla börekçilerinin internet üzerinde adresleri bulunmaktadır ve aynı zamanda telefon numaraları da bulunmaktadır. İnternet tarayıcısından rahatlıkla börekçiler hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Tuzla Börekçi tavsiye ve yorumları

Tuzla börekçilerinin hemen hemen hepsi müşterilerine hem içeride servis hem paket servisi hem de temassız teslimat seçeneklerini sunmaktadırlar. Eğer herhangi bir Tuzla börekçisi bilmiyorsanız ve evden sipariş vermek istiyorsanız internetten arama yaparak size en cazip gelenin numarasını alıp arayarak rahatlıkla siparişinizi verebilirsiniz.

Ama her işletmede olduğu gibi bu konularda da maalesef ki problem yaşanabilmekte. “Bu bir yıldızı bile hak etmiyorsunuz. Sabah sabah beni deli ettiniz. Sipariş vermek için arıyorum, telefonu açan adama adresi daha nasıl açık açık anlatabilirdim bilmiyorum.

Herhalde yol kenarında sanki çam ağaçlarını, kavak ağaçlarını, renkli kaldırım taşlarını falan da söylemek gerekiyor.” gibi yorumlar bazen problem yaşanabileceğini göstermekte. Ama bunun dışında Tuzla börekçilerinden, taze börekleri ve diğer ürünleri bulunan, hoş görülü ve müşteriyle iyi anlaşan, sorunsuz ve zamanında teslim sağlayan çok iyi işletmelerde tabi ki de bulunmaktadır.

Tuzla Gazetesi

istasyon mahallesi istasyon caddesi no:165/1
Tuzla 34940
Türkiye
Telefon: 05321510813
E-posta: info@tuzlagazetesi.com.tr
Pazartesi9:00 AM - 5:00 PM
Salı9:00 AM - 5:00 PM
Çarşamba9:00 AM - 5:00 PM
Perşembe9:00 AM - 5:00 PM
Cuma9:00 AM - 5:00 PM
Cumartesi9:00 AM - 5:00 PM
Pazar9:00 AM - 5:00 PM

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Tuzla Börekçi Tavsiye

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin