Tuzla Oto Koruma

Tuzla Oto Koruma telefon
Tuzla Oto Koruma tavsiye

Tuzla Oto Koruma

Tuzla Oto koruma, araçların parlaklığının ve renginin dayanıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlar. Eğer sıfır km bir araca sahipseniz aracınızın görüntüsünün ilk günkü gibi uzun süre korunmasını ve gözükmesini sağlar, eğer ikinci el bir arabaya sahip iseniz aracınızın sıfır araç gibi gözükmesini sağlar.

Tuzla Oto Boya Koruma Sıfır km araçlarda araç yüzeylerinde önceden tatbik edilmiş koruyucu wax malzemesinin temizlikleri yapıldıktan sonra yüzeye direkt bir şekilde uygulanır. Eğer araç ikinci el ise de boya yüzeylerine nüfuz etmiş ağaç reçinesi lekeleri, zift kalıntısı ve kuş pisliği gibi atıklar ve kil temizliği yapılarak araçlar işlem için hazırlanır.

Tuzla Oto Koruma İletişim

Her aracın boya özellikleri birbirinden farklıdır. Bu yüzden araçların dış boya özellikleri göz önünde bulundurulmalı ve bu duruma göre her araç için özel işlem yapılmalıdır. Boyaların aşındırmaya müsait olup olmadığı incelenmelidir. Boya kalınlığına uygun olarak pasta, uygun ped ve sünger kullanılarak uygulama yapılmalı. Oto koruma işlemleri yapan işletmeler bulunmaktadır.

İstanbul Tuzla ilçesinde de birçok oto koruma hizmeti sağlayan işletmeler bulunmakta. Hatta İstanbul’un diğer ilçelerinden gelen vatandaşlar da bulunmakta ve araçlarını Tuzla işletmelerine gönül rahatlığıyla teslim etmekteler. Genellikle arkadaş ya da tanıdık çevresi tavsiyesi ile gelen bireyler çalışmalardan memnun kalmaktadırlar.

Tuzla oto koruma hizmeti veren işletmelere internetten rahatlıkla ulaşılabilir ve vatandaşlar internetten işletmelerin numaralarından arama yaparak fiyatlandırmaları öğrenebilirler. Ayrıca Tuzla boya koruma hizmetinin sağlanması yaklaşık olarak iki buçuk saat ile üç saat arasında değişmektedir.

Tuzla Oto Koruma Hizmeti

Araçlar için oto korumalar önem arz etmektedir. Araç oto korumalar; araçların renklerinin uzun ömürlü ve parlak olmalarını sağlar, sıfır km araçların ilk gün ki gibi görüntüde olmasını sağlar ve ikinci el araçlar da ise sıfır km araç gibi gözükmesini sağlar, otomobillerin cilalarının dış faktörlerden, etmenlerden etkilenerek deforme olmalarını engeller.

Araçların boyasına zarar verebilecek zift lekeleri, kuş pislikleri ve ağaç reçinesi gibi maddelerden kolaylıkla temizlenebilmesini sağlar, boya koruma uygulamasının ardından araçların dış yüzeyinde oluşan su itici özellik sayesinde otomobillerin daha kolay temizlenebilir özellikte olmasını sağlar.

Boya koruma hizmetinin maliyeti kullanılan malzemenin ve yapılan işçiliğin kalitesi ile belirlenmektedir. Tuzla oto koruma hizmeti veren işletmeler işlerini titizlikle yerine getirmektedir. Ayrıca da Tuzla oto korumacılar insan odaklı ve insan memnuniyeti gözeterek çalışmalar yaptıkları için genel olarak mağduriyet yaşama durumu gerçekleşmez. Ama her işletme de olduğu gibi yeterli hizmet sunamayan yerlerde bulunmakta ve bu yüzden araştırma yaparak tercihte bulunulmalıdır.

Tuzla Gazetesi

istasyon mahallesi istasyon caddesi no:165/1
Tuzla 34940
Türkiye
Telefon: 05321510813
E-posta: info@tuzlagazetesi.com.tr
Pazartesi9:00 AM - 5:00 PM
Salı9:00 AM - 5:00 PM
Çarşamba9:00 AM - 5:00 PM
Perşembe9:00 AM - 5:00 PM
Cuma9:00 AM - 5:00 PM
Cumartesi9:00 AM - 5:00 PM
Pazar9:00 AM - 5:00 PM

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Tuzla Oto Koruma

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin